Oturum aç Kaydet

Ürün Ayrıntılar

10/set Elmas Burr Monte Nokta Oval Taşlama Kafası Shank Döner Oyma Aracı 0
10/set Elmas Burr Monte Nokta Oval Taşlama Kafası Shank Döner Oyma Aracı 1
10/set Elmas Burr Monte Nokta Oval Taşlama Kafası Shank Döner Oyma Aracı 2
10/set Elmas Burr Monte Nokta Oval Taşlama Kafası Shank Döner Oyma Aracı 3
10/set Elmas Burr Monte Nokta Oval Taşlama Kafası Shank Döner Oyma Aracı 4

10/set Elmas Burr Monte Nokta Oval Taşlama Kafası Shank Döner Oyma Aracı

₺20.33 ₺17.28

Etiketler: Ucuz 10/set Elmas Burr Monte Nokta Oval Taşlama Kafası Shank Döner Oyma Aracı, Yüksek Kalite 10/set Elmas Burr Monte Nokta Oval Taşlama Kafası Shank Döner Oyma Aracı, Çin Aşındırıcı Araçlar Tedarikçiler.

Adet

SKU: h672


Özellikler:
Bu ürün elmas malzemeden yapılmış, dayanıklılık çok yüksek, ürün boyutu çeşitliliği, daha fazla insanın ihtiyaçlarını karşılayabilir, oval tasarım, heykel ihtiyacı için daha uygun, giyinme, seramik, cam, değerli taşta hassas taşlama ve iç taşlama karbür, Alaşım ve birçok aşındırıcı malzeme, çizgiler ve diğer yeşim ürünleri boyunca, etkisi daha iyidir. Ürün kullanımı: taş oyma, yeşim oyma, mücevher soyulmuş, kemik oyma, yumurta dekorasyon, cam oyma vb.
Not:
1. araç dayak, dayak, daha sonra kullanmak için atlama ayarlamak için, doğrudan işe yaramaz olup olmadığını denemek için yeni araçlar yüklü olmalıdır. Aksi takdirde araç yakında aşınır, eşyalardan oyulmuş çok düzgün bir ayarlama yöntemi değildir: küçük bir anahtarla ayna, araç düzgün olana kadar alet sapı yüksek hızlı rotasyona hafifçe dokunarak. Elektronik makine kesinlikle yenmek yasaktır, yöntemi ayarlamak chuck serbest bırakmak için, araç bir açı veya dışarı döndü ve biraz girinti.
2. kuru bir matkap gibi suyu (hastanede bir damla gibi bir damlama cihazı gibi) boşalttığınızdan emin olun, aracın başındaki elmas aşırı ısınma ile grafize edilir, ve çabuk yıpranmış.
3. sondaj yaparken, titremekten kaçınmaya çalışın, çünkü sallanma, alete yerel hasara neden olur ve tüm aletin hasarını hızlandırır. 4. hız mümkün olduğunca yüksektir. Genel gereksinimler hat hızı saniyede 10-20 m'den az değildir. 5. elmas aletine ışık basıncı, iş parçasını işlemek için taşlamaya güvenmektir, aşırı kuvvet, taşlamanın dışlanması kolay değildir, araçlar (özellikle küçük aletler) de zarar vermesi kolaydır.
Özellikler:
Malzeme: Elmas Parlatma kafa tarzı: Oval
Ürün boyutu: taşlama kafası çapı * taşlama sapı çapı * toplam uzunluk
1.1mm * 2.35mm * 42mm
1.25mm * 2.35mm * 41mm
1.49mm * 2.35mm * 41mm


  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 5cm (7.87in x 5.91in x 1.97in)

  • diy malzemeleri: Metal İşleme
  • Marka Adı: CHEERBRIGHT
  • Tipi: Zımpara Blok

Melanielang45

2019-02-02

Dremel'm için daha küçük çaplı pens kullandım. Parçaları işaretlemek için motor demontaj sırasında kullanıyorum, zar zor görünür işaretler yapmak için küçük çaplı olanları kullanmak gibi. Iyi çalışıyor.