Oturum aç Kaydet

Ürün Ayrıntılar

Jeomanyetik Park Lot Algılama Modülü açık Jeomanyetik Park Sensörü L47 0
Jeomanyetik Park Lot Algılama Modülü açık Jeomanyetik Park Sensörü L47 1
Jeomanyetik Park Lot Algılama Modülü açık Jeomanyetik Park Sensörü L47 2
Jeomanyetik Park Lot Algılama Modülü açık Jeomanyetik Park Sensörü L47 3

Jeomanyetik Park Lot Algılama Modülü açık Jeomanyetik Park Sensörü L47

₺86.15 ₺80.98

Etiketler: Ucuz Jeomanyetik Park Lot Algılama Modülü açık Jeomanyetik Park Sensörü L47, Yüksek Kalite Jeomanyetik Park Lot Algılama Modülü açık Jeomanyetik Park Sensörü L47, Çin Sensörler Tedarikçiler.

Adet

SKU: h1025


daha sensörler:
jeomanyetik Park Lot Algılama Modülü açık Jeomanyetik Park Sensörü
boyutu: 18x27mm; çalışma gerilimi: 2.2 V ~ 3.6 V; ortalama akım: 11uA (detaylar için kılavuzuna bakınız); hassasiyet: 0.92 mG; doğruluk oranı: 98%; adaptasyon sıcaklığı:-30 ~ + 85 derece santigrat; seri baud hızı: 9600bps; algılama gecikmesi: 6 ~ 9 saniye kısaltılabilir, temelde ilgili güç tüketimi, fiili duruma göre ayarlanabilir; IO dayanım gerilimi:-0.3 V ~ VCC + 0.3 V (UATR ile seri port, ötesinde kapsam modülü zarar verir)
karakteristik: 1, yüksek hassasiyet; modül çok duyarlı dünya'nın manyetik alan değişiklikleri, ve 3 metre de araç hareketli hissedebiliyorum. 2, yüksek doğruluk oranı; gelişmiş adaptif jeomanyetik algılama algoritması kullanarak, dinamik izleme değişikliği çevresel parametreler, araçların ve doğru tanıma göre giriş ve çıkış. ne olursa olsun downtown olduğunu ve toplum kullanımı (boşta zaman çok kısa) yüksek park veya kırsal alanlarda, parklar ve diğer kullanım oranı çok düşük (çoğu zaman boşta devlet içinde) park yerleri, algılama etkisi sağlayabilirsiniz. 3, yüksek stabilite; çünkü çevre algılama algoritması dinamik parça değişikliği parametreleri, böylece algılama modülü tutulabilir etkisi istikrarlı, doğal çevre parametreleri sürüklenme etkilenmez 4, bakım gerektirmeyen; kurulumdan sonra modülü sabittir, eğer pil bitmiştir, aksi takdirde artık ihtiyaç muhafaza. kalibrasyonu modülü sensörü park yerleri ve başlatma durumunu otomatik olarak tamamlanabilir. ayrıca, bile modül ofset pozisyon sürecinde kullanılır kazara nedeniyle nedenleri, it otomatik komple için parametreleri doğru, normal geri algılama yeteneği, manuel müdahale olmadan. 5, ultra düşük güç tüketimi; ortalama çalışma akım modülün 11uA gibi düşük olabilir, ve çalışma voltajı 2.2 V gibi düşük olabilir, pil ömrünü uzatabilir. 6, yüksek kullanım kolaylığı, basit arayüzü; farklı uygulama gereksinimleri için modül iki arayüzleri sağlar: anahtarı miktarı arayüzü ve UART seri port. anahtarı miktarı arayüzü: yüksek ve düşük seviye çıkışı, yüksek düzeyde bir araba var demektir, düşük seviye hiçbir araç anlamına gelir; UART seri port: zamanlama statüsü raporu sağlamak, parametre ayarları, ve diğer fonksiyonlar, üst bilgisayar bağlamak için.


 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

 • kullanım: Pozisyon Sensörü
 • Marka Adı: ReYeBu
 • tip: titreşim Sensör
 • Model Numarası: Geomagnetic Parking Sensor
 • çıktı: analog Sensör
 • is_customized: Evet
 • malzeme: karışım
 • teori: Geomagnetic Parking Sensor
 • Working temperature: -30-85 Centigrade

Matyasmatyas

2018-10-29

Çok profesyonel ambalaj ve lojistik. Ürünü test etmeniz gerekiyor ama mükemmel görünüyor, beklenenden daha küçük ve antistatik bir torbada